Zīmoli

Kvalitāte raksturo Brenor zīmolu. Brenor specializējas granīta izlietņu ražošanā vairāk nekā 20 gadus un ražo augstas kvalitātes produktus, kas ir moderni, eleganti un inovatīvi.
25 gadu ražotāja garantija.

Tres ir pionieris  krānu ar ūdeni taupošām sistēmām izstrādē: patentēti risinājumi, kas ir izmantoti visā pasaulē.

Tres ir arī termostatisko krānu  speciālists un pēta jaunus veidus, kā eksperimentēt ar ūdeni dušā.

PAA

PAA ir viens no pirmajiem un vadošajiem vannu ražotājiem Baltijā . Kopš 1993. gada. Latvijā. Roku darbs.

Polimat

                     Vannas katrai vannas istabai
Daudziem cilvēkiem tieši ilgāka, karsta vanna vannā ir visefektīvākais līdzeklis pret dažādām kaitēm – muskuļu sāpēm, savārgumu vai nogurumu. Vanna ir vienkārši ideāls atpūtas veids! Polimat vannas ir akrila, taisnstūra, ovālas, asimetriskas, stūra, brīvi stāvošas un iebūvējamas vannas. Mazs, vidējs un liels – paredzēts jebkura veida vannas istabām. Gan balti, gan krāsaini.

Blü – zīmols, ar kuru ir iespēja izveidot mājīgu un saskaņotu vannas istabu.  Blü apliecinā, ka, veido savu sortimentu atbildīgi un mērķtiecīgi.  Ar prieku iepazīstinām savus klientus ar augstākās kvalitātes vannas istabas mēbelēm un spoguļiem, lieta marmora izlietnēm, dušas paliktņiem un vannām.

Zīmols Burlington ir pietiekami jauns – tradicionālās anģļu santehnikas kolekcija ar šādu nosaukumu parādījās tirgū 2009. gadā. Bet dizainam, kuru izmanto ražotāji ir vairāk par 100 gadiem.

Burlington santehniku, mēbeles un aksesuārus ražo izvelētās fabrikas visā pasaulē, ar neatkarīgu kvalitātes kontroles procedūru.